ثبت اعتراضات از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی

از تاریخ هجدهم اردیبهشت ماه اعتراضاتی که از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی ثبت شوند ،مورد رسیدگی قرار می گیرند . 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنایع شیمیایی و پلیمری شهرستان پردیس و به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی شرق استان تهران، علی بهرامی  با اعلام این خبر اظهار داشت: در اجرای مفاد دستورالعمل اجرائی موضوع تبصره (۱)ماده ۲۳۸ قانون مالیات های مستقیم ، مودیان محترم مالیاتی اعتراضات خودبه برگه تشخیص مالیات یا برگه اعلام نتیجه رسیدگی یا برگ مطالبه / استرداد را باید از طریق درگاه ملی خدمات  الکترونیک سازمان امور مالیاتی به نشانی my.tax.gov.ir ثبت نمایند تا بتوانند از امکان رسیدگی مجدد برخوردار شوند .

این اقدام به منظور تسهیل فرآیند ثبت اعتراض و تکریم ارباب رجوع و کاهش مراجعات حضوری انجام گرفته و اعتراضاتی که تا تاریخ هفدهم اردیبهشت ماه از طریق پست و یا به صورت حضوری به ادارات کل امور مالیاتی ارائه شده اند نیز قابل رسیدگی مجدد می باشند .

از تاریخ هجدهم اردیبهشت ماه صرفا اعتراضاتی که از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیک این سازمان ثبت شده باشند مورد رسیدگی قرار خواهند گرفت .

انتهای پیام/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*