پیام تبریک رئیس اتحادیه صنایع شیمیایی و پلیمری به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنایع شیمیایی و پلیمری شهرستان پردیس ،ریاست محترم اتحادیه در پیامی فرا رسیدن سال نو را به تمامی مردم و همکاران تبریک گفته‌اند.

متن پیام به این شرح است:

 

باسمه تعالی

فرا رسیدن سال نو همواره نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. حلول سال نو و بهار پرطراوت، نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است. این پدیده، فرصتی نو برای تازه شدن و باز نگریستن بر چگونه زیستن می باشد.

پیشبرد اهداف و برنامه‌‌های اتحادیه در سال ۱۳۹۹با تلاش و همت مسئولین اجرایی و همکاران ، به‌رغم همه مشکلات و محدودیت­‌ها بر هیچ ناظر منصفی پوشیده نیست.

لازم است در آستانه سال جدید، از همراهی‌ها و پشتیبانی‌های خوب و دلگرم کننده همکاران تلاشگر اعم از اعضای محترم هیأت مدیره  و کارکنان گرامی که دل در گرو پیشرفت این اتحادیه داشته و دارند، سپاسگزاری ویژه نمایم و از آستان حضرت باری تعالی مزید توفیقات سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی برایشان، خواستارم.

اینجانب نوروز ۱۴۰۰ را  به محضر تمامی مردم شریف ایران خصوصاً اعضای محترم اتحادیه صنایع شیمیایی و پلیمری شهرستان پردیس  تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در سال جدید نیز راه پرافتخار خدمتگزاری را با اتکال به الطاف بیکران الهی سپری نماییم.

 

                                                                    فرزین درخشانپور

رئیس اتاق اصناف و اتحادیه صنایع شیمیایی و پلیمری شهرستان پردیس

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*