پیام تسلیت فرزین درخشانپور به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، رئیس اتاق اصناف و اتحادیه صنایع شیمیایی و پلیمری شهرستان پردیس  پیامی به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

قریب دوسال از خبر حزن انگیز شهادت سپهبد سردار قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار در ساعات اولیه بامداد جمعه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸، که کل آزادیخواهان جهان بشریت به ویژه امت واحده و بزرگ اسلام و علی الخصوص مردم رشید و شهید پرور کشور سرافرازمان ایران را عزادار نمود، گذشت.

سردار سلیمانی پس از سال‌ها مجاهدت در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن به عنوان مؤثرترین فرد مبارز با عناصر تروریسم در منطقه و جهان شناخته شده بود. ایشان نمادی بارز از عزت، غیرت، اخلاص، استکبار ستیزی، دفاع از مظلوم و وطن دوستی بود. از این رو تمام آزادی‌خواهان جهان او را مدافع ملت‌ها و حافظ آرامش و امنیت در منطقه می‌دانستند و الحق که نام سردار دل‌ها برازنده او بود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری مدظله العالی و آحاد ملت عزیز کشورمان به ویژه خانواده معظم آن شهید معزز و مردم قهرمان و ولایتمدار ، استمرار راه پر افتخار و با عزت اش را با عظمتی فزون‌تر از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

 

                                                                                            فرزین درخشانپور

                                                                                           ۱۱دی۱۴۰۰

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*